Jana Hanzlíková

Chcete zažít to, co běžný smrtelník nikdy nezažije?

Občas mám pocit, že žiju ve snu:-) O víkendu jsem se vrátila z nezapomenutelné pracovní dovolené s Tiande Team Travel.

Jsem šťastná a vděčná, že tento rok jsem byla už podruhé pozvána korporací za cestováním. Na jaře to byla úžasná cesta luxusní lodí po středozemním moři.  Mrkněte na toto video, co všechno jsme měli možnost tehdy zažít.

Plavba lodí byl zážitek, na který opravdu nikdy nezapomenu. Luxus všude, kam jsme se na lodi podívali – bary, kavárny, herny, divadlo, bazény, tématické restaurace… Navíc jsme měli možnost poznat každý den jiné, nádherné město – Cannes, Korsika, Mallorca, Barcelona, Řím a Janov. Neskutečné, co nám korporace umožňuje zažívat – o tom se mi opravdu nikdy ani nesnilo.

 

 

Teď na podzim jsem byla pozvána společně s dalšími lídry do Turecka, kde jsme se účastnili školení, která nás inspirovala a motivovala do další práce. Možná se opakuji, ale je až neskutečné, jak je korporace štědrá, a to jak ke svým zákazníkům, tak i k nám – lídrům.

Když jsme přicestovali do rezortu Bellis Deluxe Hotel v Beleku, spadla nám brada. Krásné prostředí, úžasný personál, nádherné pokoje. Hned po ubytování jsme se vrhli na bufety a bary. Drinky, dobré jídlo, slunce, moře a pláž. Moře bylo skvělé. Hned první den jsme samozřejmě museli vyzkoušet i bazény. Představte si to… Parta skvělých, stejně naladěných lidí, užívate si krásný slunečný den, bavíte se, plavete, vychutnávate si nádherné okolí…

Nicméně, do Turecka jsme přicestovali také za vzděláváním, takže další dny patřily úžasným školením, kde jsme našerpali hodně inspirace pro naši další práci. Kongresový sál byl naplněný nadšením a pozitívní energií. Školili jsme se o nových produktech, které nás čekají na konci roku 2018 a na začátku nového 2019 – bude jich dost, a osobně se na ně velmi těším. TOP lídři nám sdělovali jak oni pracují se svými týmy, jak začínali, jaké museli překonávat překážky. Majitelé firmy nám představili sami sebe i vznik tianDe.  Na závěr nás pozvali na další pracovní cesty.

 

Na těchto akcích mám ráda příběhy, které si můžeme vzájemně předat – vždycky mně to zase a znova motivuje a přesvědčí, že jsem na té správné cestě, v té správné firmě a s těmi správnými lidmi. Z mnohých se postupem času stali moji přátelé, za což jsem také moc vděčná, protože někdy se mi zdá, že to snad ani není „práce“, ale že prostě jen dělám, co mně baví. Je to až neskutečné, kam se dá dojít, pokud si věříte, věříte svým snům, pokud se překonáváte, pokud trvdě pracujete. Když dennodenně jdete vědomě za svým cílem, nemůžete neuspět…

 

Máme neskutečné produkty, nejlepší zázemí pro naši práci, úžasné lídry. Cítím opravdu veliký vděk a hrdost, že můžu být součástí nejlepšího týmu na světě. A jsem moc ráda, že se mnou cestují i lidé z mého týmu – teď v Turecku se mnou byla Marta Neumannová, úspěšná žena na postu Grand Director, která tohoto úspěchu dosáhla během jednoho roku. Vidět štěstí a nadšení z toho, že tam může být se mnou a s dalšími úspěšnými lídry, pro mně bylo něco, co dává celé mojí práci obrovský smysl. Těším se, že příště se mnou pojedou další ženy z mého týmu. Protože pomáhat svou prací plnit sny ostatním ženám – co ještě může být víc??

No a na jaře nás tedy čeká další plavba lodí, tentokrát po západní Evropě. A za rok Čína!! Kdo chce jet se mnou? Na plnění svých snů není nikdy pozdě:-) S Tiande to opravdu jde. Stačí jen jedno – píle a vytrvalost. Pokud i Vy máte své sny, ale zatím jste neměli možnost je realizovat, ozvěte se mi TADY a já Vám řeknu, jak na to!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.