Jana Hanzlíková

Jsi to právě ty, kdo chce za 6 měsíců vydělávat 30 tis. měsíčně?

Taky si ťukáte na čelo a říkáte si, že jsem se zbláznila? No, nejste první:-) Ale nechci s vámi polemizovat. Pojďme se spíše podívat na to:

Jak tedy dosáhnout na 5 – 30 000 Kč díky TianDe? Co k tomu vede za kroky?

  • zkusit si výrobky na vlastní “kůži”  – ano, že nemohu doporučovat něco, co nemám sama vyzkoušené ?
  • zjistit si informace o produktech, prohlédnout webináře, projít si FB skupinu – bez informací prostě nelze dělat nic, tady je potřeba studovat, studovat, studovat
  • začít o Tiande povídat svým známým i neznámým – ať  v živém světě nebo i na internetu – jak mají ostatní tušit, že TIanDe také znáte? Že i vy jim můžete nabídnout VIP kartičku na slevu kosmetiky?
  • naučit se zaregistrovat nové lidi do TianDe a do eshopu, přidat do skupiny na FB, být nápomocný v nákupech a vysvětlit “svým lidem”, jak i oni mohou nabízet VIP kartičky
  • opakovat od bodu 1 stále dokola, každý den, každý týden, každý měsíc

 

Můžete se až smát, že je to jednoduché. Ano, je. Důležité slovo? Ty věci dělat. Spousta lidí totiž řekne: já vím, tohle už přece znám. Jenže ty věci nedělají. A v tom je ukryté tajemství úspěchu. Proto je úspěšných pouze 5-10% lidí. Protože to jsou ti, kteří jdou a ty věci prostě dělají. A další tajemství úspěchu: vydržet alespoň půl roku.

Pokud zatím nemáte VIP kartičku, díky které můžete do 6 měsíců začít vydělávat 30 tis. Kč, tak je správný čas s tím něco udělat. Třeba si díky TianDe vyděláte na svojí první dovolenou u moře, třeba si  koupíte auto, třeba se nebudete po mateřské muset vracet do práce, třeba nebudete muset zůstat v důchodu a připadat si, že patříte do starého železa, třeba budete moci odejít ze zaměstnání, které nemáte rádi, třeba …… každý to své “třeba” máme jiné.

Ale díky TianDe a díky vaší píli je to všechno reálné.

Ale pokud jste si řekli, že zatím chcete být jen samospotřebitel a jen si sám pro sebe chcete nakupovat s velkou  slevou, tak neváhejte a napište mi přímo do zprávy na facebooku TADY 

Budu potřebovat pár údajů:

  • celé jméno
  • datum narození
  • telefon
  • poštovní adresa

Do 24 hodin vás budu kontaktovat a vše připravím. A kdybyste chtěli vidět video s našimi úspěšnými manažery, kteří už si v TianDe vydělávají, klidně mi napište, velmi ráda vám ho pošlu. Uvidíte reálné příběhy lidí, kteří to dokázali. A když oni, tak proč ne i vy?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.