Jana Hanzlíková

Malá tečka za 2017

Rok 2017 se chýlí ke konci …a tak by se slušelo ho hezky pěkně uzavřít, rozloučit se sním, symbolicky mu zamávat a taky poděkovat…prostě udělat nějakou tu hezkou tečku na konec.

 

Pro mně to byl rok změn, rok plný práce a nových přátelství.
Všechno to začalo 28. února, dnem, kdy jsem poznala TianDe. Loni touhle dobou jsem o společnosti zatím jen slyšela a dlouho jsem se rozhoupávala k nějaké akci, abych ty zázraky vůbec vyzkoušela.
Od chvíle, kdy mi zavolala Ivana (moje budoucí kolegyně), jsem měla zvláštní pocit, že je to začátek něčeho nového.
Produkty, které jsem záhy vyzkoušela, mně doslova nadchly.
Do tří měsíců první důležitá pozice. Pak už to šlo vše ráz na ráz.
Tenhle svobodný způsob podnikání mně naučil tolika věcem…hodně jsem se toho o sobě dozvěděla. Našla jsem v sobě sílu, o které jsem vůbec netušila…probudila ambice, které ve mně někde hodně dlouho spaly…začala jsem konečně snít, začala jsem si přát… a hlavně konečně konat… A ono to všechno začalo přicházet.
Dívám se na své děti a jsem šťastná, že jim  budu moct jednou předat ten příběh o obyčejné holce, která neměla zkušenosti, nápad, ani peníze na to, aby začala svobodně podnikat…a přes to se to povedlo.
Na mateřské, doslova s dvěma dětmi na krku.
Inspirovat své děti, ukázat jim, že „to jde“ – co víc jim můžeme v životě předat?
Je úplně jedno, jak tenhle příběh dopadne, jak dlouho tohle vše bude trvat …ale to, co jsem se naučila, to mi už nikdo nevezme. Nedá se to vyčíslit penězi, nedá se to snad ani popsat slovy…a přesto ta podstata je tak krásně jednoduchá. Najít sám sebe.
Děkuji všem, které jsem na té cestě poznala, a také těm, kteří mi dali tu důvěru a šli po té cestě se mnou – moc si toho vážím.
Než jsem poznala TianDe, tak jsem moc nevěřila všem těm motiváčním řečem o tom, že každý máme svůj osud ve svých rukách. Všechno se mi zdálo tak těžké a tak nemožné. Vždycky to totiž nakonec končilo u nějakého ALE…
Jak to překonat? Jak najít práci, ve které budu šťastná? Pracovat jen s těmi, se kterými budu chtít? Nemít za zády otravného nadřízeného? Nemuset se dívat na zpruzelé kolegy v práci?
Víte, co je nejhezčí na práci, kterou máte skutečně rádi? Vlastně nikdy v pravém slova smyslu nepracujete:-)
Nevěřte těm řečem, že všechno je to o štěstí. Věřte tomu, že vy jste tím, kdo má tu největší moc změnit svůj život k lepšímu. Bez ohledu na to, jaký je váš příběh, jaké máte vzdělání nebo zkušenosti, jak moc si nevěříte nebo jak moc jste se v životě zklamali.
Nikdy není pozdě na to, začít něco nového…A pokud i Vy máte pocit, že CHCETE, ale nevíte JAK, ráda Vám to ukážu.
Rok 2017 končí, ale já mám pocit, že v mém životě hodně věcí teprve začíná…:-)

Tak krásného Silvestra, správný vstup do nového roku a ten nadcházející ať je co nejúspěšnější ve všech směrech Vašeho života.

           Jana
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.