Jana Hanzlíková

O „nabušené“ akci roku

 

Když jsem tak přemýšlela o tom, co bych napsala ke Konferenci, která se konala 9. a 10. března v Praze, v nádherných prostorech hotelu Grandior, vlastně docela těžko se mi hledala slova…

Ty emoce se totiž jen ztěží přenést, popsat, vysvětlit…Protože jak můžu popsat něco, co se vlastně popsat nedá? 🙂 Tohle se fakt musí ZAŽÍT …

A proto kdo na téhle akci nebyl, udělal velkou chybu, protože tolik energie, emocí, uvědomnění, dojmů a informací na jednom místě za dva dny – to byl opravdu zážitek…Smálo se, brečelo se, hovořilo se, plánovalo se, fotilo se, natáčelo se…a tady se na to vlastně můžete podívat sami a ukrojit si trošku té atmosféry…:-)

Součástí „nabušené“ akce byl blok naší výborné produktové specialistky Eleny Jesíčkové, kde nám představila „bomby“ pro nadcházející rok a produkty vhodné pro tohle roční období…Nechyběl skvělý kouč Marian Jelínek s tématem motivace, okouzlující lektorka a koučka Monika Just s tématem o hledání vlastní odpovědnosti… Moc vděčná jsem byla za hosty z řad lékařů – gynekoložka Mudr. Provazníková hovořila na téma Bylinné obklady a imunolog Josef Šmarda měl blok o šnečím mucinu. Přijel i ředitel Tiande Vladimír Stokatov, majitelka korporace Tatjana Poljaková. A samozřejmě v neposlední řadě TOP lídr pro Evropu, Renata Králová, která dala celé akci život … Tolik zajímavých hostů a tolik emocí.

Jsem moc vděčná všem, kteří se na akci podíleli, kteří do toho dali svou energii, svůj čas, svoje srdce. Děkuji také mému jedinečnému týmu, který se sjel z celé České republiky. Věřím, že za rok, až bude další Konference, že nás všech bude minimálně jednou tolik…Tedy určitě minimálně tisícovka.

 

Třetí konference jsem vnímala jako akci roku, kde jsme se podívali na to, o jak velký kus jsme se posunuli za uplnynulý rok. Ohlédnout se zpět a vidět tolik úspěchů – osobních i společenských (neskutečná částka – 1000 000 Kč jako dar pro Nadaci Život dětem!!), to je úžasný pocit. Příběhy, které jsou za tím, jsou příběhy o odvaze, o obrovském nadšení a velké dávce trpělivosti.

Na akci jsme nahlédli tak trochu i do budoucnosti – co nás tento rok čeká a nemine. Bude toho opravdu hodně, čeká nás nový systém, nová online i „offline“ školení… Kromě profesionálního vzdělávání jsou v plánu i takové akce jako je například „Les Tiande“, kde budeme vysazovat nové stromy. Jsem moc vděčná, že za každý prodaný produkt ze série Ekosféra darovala společnost život jednomu jehličnanu. Já budu u toho…:-)

No a kromě takových akcí, nás čeká i pracovně relaxační cesta zaoceánskou lodí a cesta do Číny… A také první ples.

Ano, je to neskutečné, kolik se toho chystá… Ale víte co? Nakonec stejně zjistíte, že je to celé nejvíc o lidech, se kterými na té cestě jdete. A já vím, že tady jsem správně.

Tak tedy, nadcházející rok se ponese ve znamení nového vzdělávacího systému, který nemá v rámci podobně fungujících společností obdoby. Já se těším neskutečně…Kdo chcete být u toho, neváhejte mi  NAPSAT.

Protože jak se tak říká, některé šance chodí jen jednou za život…

Mějte krásný den,

Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.