Jana Hanzlíková

Akné a mastná pleť

Trápí Vás akné? Máte mastnou pleť? Já mám asi velké štěstí, že můj problém to nikdy nebyl, nicméně mám skvělé recenze od svých zákaznic na následující produkty.

Kosmetických problémů můžeme vyřešit daleko více, toto jsou jen ty nejčastější. Ozvěte se, ráda vám pomohu s řešením toho vašeho. UPOZORNĚNÍ: NEJDE V ŽÁDNÉM Z PŘÍPADĚ O LÉČBU! Tiande je především kosmeceutika - kosmetika s terapeutickým účinkem.

Pro více informací neváhejte volat přímo mně na mobil:
+420 721 248 244

Víte, že:

  • akné je problémem nejen mladých lidí v období puberty, ale trápí mnoho žen a mužů i v pozdějším věku? Příčinou bývá často hormonální nerovnováha – i na to máme v TianDe odpověď.
  • základem správné péče o jakoukoliv pleť je především správné čištění pleti. Správně čistit a především také dodržovat zásady hygieny platí u problematické pleti dvojnásob!

Na aknózní a mastnou pleť naleznete v TianDe úžasnou a velmi účinnou bylinnou řadu Master Herb, která poskytuje celou komplexní péči o problematickou pleť. Pro dosažení co nejlepších výsledků je nejlepší používat celou tuto řadu.

Já jsem se o skvělých účincích této řady přesvědčila ve chvíli, kdy mi nadšeně volala kamarádka, že akné, které řešila už několik let, jí po týdenním používání začalo mizet.

7 KROKŮ K PLETI BEZ AKNÉ, KTERÉ MŮŽETE UDĚLAT JEŠTĚ DNES

Zákaznice se mně často ptají na čištění, které je u akné alfou a omegou -  a já jim vždy doporučuji - ideální je přípravky zkombinovat s čistící houbou Konjak, která se používá dvakrát týdně, působí antibakteriálně a čistí pokožku od odumřelých kožních buněk a nečistot. Používá se s vodou a čistícím gelem.

Při používání celé řady Master Herb můžete libovolně střídat a kombinovat s naším bylinným Gelem pro intimní hygienu, který obsahuje mimo jiné koloidní stříbro, a tak pleť také čistí a dezinfikuje. Intimgel samozřejmě využijete i pro každodenní intimní hygienu, ale je skvělý např. i na ekzémy, lupénku atd.

Pro zesílený účinek je vhodné tuto sadu a Intimgel kombinovat i se 100 procentně přírodním deodorantem Natural Veil, což je antiseptický a antibakteriální přípravek, který zklidní zanícená místa a zabraňuje vzniku dalších ložisek.

Pro extra péči je možné používat i Vícefunkční krém s mucinem hlemýždů, který pleti zajistí potřebnou hydrataci (i aknózní pleť potřebuje hydratovat!) a regeneraci. Je velmi oblíbený pro svou účinnost a schopnost hojit pokožku.

Protože bývá akné příznakem hormonální nerovnováhy, je vhodné se i detoxikovat a harmonizovat své tělo prostřednictvím našich detoxikačních čajů – a to Čajem s ostropestřecem. Pije se 30 dní jeden šálek denně. Tento velmi chutný čaj nejen že čistí játra a tělo od žluči, ale působí i proti otoku, odvodňuje, zrychluje látkovou výměnu, zlepšuje funkci slinivky břišní.

Čaj má příznivý vliv u akné, astma, ekzému, lupénky atd. A to není vše. Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na trávení. Přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Rovněž podporují normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku. Čaj se nesmí používat při vysokém krevním tlaku a ledvinové nedostatečnosti, těhotenství a při kojení.

TianDe je skvělé svou komplexností, a pro dokonalou detoxikaci a harmonizaci ženského těla zevnitř se dají použít i vložky Energie života nebo Energie bylin. Vložky se nepoužívají v těhotenství a při kojení.

7 KROKŮ K PLETI BEZ AKNÉ, KTERÉ MŮŽETE UDĚLAT JEŠTĚ DNES

Co o těchto produktech říkají...

Tahle řada je opravdu super - pokud někoho trápí akné, určitě doporučuju. Sama jsem vyzkoušela a výsledek mě překvapil - nikdy mi nic nezabralo takhle rychle! První zlepšení je na pleti vidět hned v prvních dnech používání 😉 při pravidelném používání se pleť krásně vyléčí a vůně bylinek je 🔝. A je jedno, jestli vám je 13 nebo 30 😉 - jsem ráda, že jsem konečně narazila na něco opravdu účinného 🙂
Markéta M.

Pro více informací neváhejte volat přímo mně na mobil:
+420 721 248 244