Jana Hanzlíková

Gynekologické problémy

Kosmetických problémů můžeme vyřešit daleko více, toto jsou jen ty nejčastější. Ozvěte se, ráda vám pomohu s řešením toho vašeho. UPOZORNĚNÍ: NEJDE V ŽÁDNÉM Z PŘÍPADĚ O LÉČBU! Tiande je především kosmeceutika - kosmetika s terapeutickým účinkem.

Pro více informací neváhejte volat přímo mně na mobil:
+420 721 248 244

Vložky??? To není moc atraktivní téma, že?

Vysvětlím Vám, proč by mělo.

Pokud používáte tampony, děláte velkou chybu. Během menstruace se má tělo čistit, tudíž vše musí z těla ven.  Tampony a kalíšky zadržují vše, co má jít ven, uvnitř Vašeho těla... A to rozhodně dobré pro Vaše tělo není. Víte, z čeho jsou všechny vložky dostupné běžně v obchodech či drogeriích vyráběné? Co si vlastně přikládáte na své intimní partie? Myslím si, že většina žen o tom neví. Proč? Protože se o tom nikde nemluví… Proč se o tom nemluví? Protože by si ty vložky už žádná žena nekoupila…

Běžně dostupné vložky jsou totiž vyráběné z odpadů, bělené chlorem a lepené stavebním lepidlem. A toto my si přikládáme na naše tělo. Navíc na intimní partie.

Je dost možné, že je zde jistá souvislost s faktem, že každá druhá žena dnes trpí gynekologickými problémy...?

No jo, ale co s tím? V obchodech přeci jiné vložky či intimky nekoupíme, že? Má tedy v dnešní době žena možnost se těmto škodlivým vložkám vyhnout? 

Bylinné vložky od TianDe jsou úžasné v tom, že jsou vyrobené z bavlny, navíc napuštěné bylinkami. Detoxikují, harmonizují a čistí naše tělo pomocí účinné kombinace bylinek. Já je doporučuji jako očistu naprosto všem ženám každého věku. I těm zdravým. Pro mně je to absolutní minimum, co můžu udělat pro své CELKOVÉ zdraví. Komfort z nošení je naprosto jiný, než jaký známe u běžných vložek. Pocit nesrovnatelný. Tzn., že jsou skvělé jak z hlediska podpůrného procesu, tak i tolik (v západním světě) opomíjené PREVENCE. Prevence je totiž v čínské medicíně základem. 

 

PODPOŘTE IMUNITU I ZDRAVÍ SVÉHO ŽENSKÉHO TĚLA POMOCÍ BYLIN!

KONTRAINDIKACE všech vložek je těhotenství !!!

Vždy když nabízím vložky, doporučuji i INTIM GEL - Zachovává PH, odstraňuje zarudnutí a otok, hydratuje, brání vzniku zánětu, zvlhčuje sliznici, vhodný i pro muže. Lze v něm koupat i miminka. Obsahuje kyselinu mléčnou, která má vliv na zdravou mikroflóru a kromě jiných bylinných složek i stříbro, což je jedno z nejmocnějších přírodních antiseptik- může zničit více než 650 druhů bakterií a virů.

PODPOŘTE IMUNITU I ZDRAVÍ SVÉHO ŽENSKÉHO TĚLA POMOCÍ BYLIN!

Co o těchto produktech říkají...

Take jine vlozky uz nechci! Do nedavna jsem si neumela predstavit si vzit vlozku, pouzivala jsem jen tampony! Ale ted jsem za to moc rada, ze jsem to pro sebe udelala. To ceho jsem se bala, bylo uplne zbytecne:) ted jsou pro me tianDe vlozky top výrobek.
Zuzana Ch.
Teď jsem doporučila vložky kolegyni, která měla bolestivou mentruaci. Umírala bolestí, dala jsem ji wutong do podbřišku a naši bylinnou menstruační vložku a do hodiny mi volala: co to je ? mně ta bolest odešla.
Ivana H.

Pro více informací neváhejte volat přímo mně na mobil:
+420 721 248 244