Jana Hanzlíková

Naučte se s podnikat svobodně. Online byznys

z pohodlí domova. Bez nákladů na zaměstnance, logistiku,

bez investic...

Bývala jsem obyčejná holka, která si moc neveří. Znala jsem svoje talenty, ale nevěděla jsem, kde je uplatit a být za to náležitě ohodnocená. Za 6 let jsem si prošla příběh "od nuly ke hvězdám"...A obyčejná jsem stále, ale žiju neobyčejný život. Dnes vedu tým o tisících členech a jsem svobodná a finančně nezávislá. Pomáhám ženám měnit životy na několika úrovních - osobní i podnikatelské. Tento projekt je šancí pro hodně lidí změnit sebe, a tím i svět.

Ten se nyní, v této složité situaci, začíná učit online podnikání. Tedy pokud je to vůbec možné. My pomocí těchto strategií fungujeme už několik let. Chci Vám dát možnost příležitost připojit se k naší velmi silné komunitě, pomoci rodinnému rozpočet a najít cestu ven z této složité situace. Příležitost bezpečného a stabilního podnikání pod oveřenou značkou. 

Ptáte se, o co se jedná?

Jde se o zcela regulérní podnikání, kde využíváme nejmodernější online strategie této doby. Podnikat můžeme opravdu odkudkoliv, stačí mít připojení na internet, a k dispozici počítač a telefon...

Jak funguje projekt?

📱jedná se o business s profesionálně vybaveným eshopem, který získal již řadu ocenění. Váš zákazník tam nakoupí a o vše ostatní se postará náš eshop. Denně expedujeme tisíce balíků do rukou našich zákazníků. Vy tak můžete rozjet své podnikání bez jakýchkoliv finančních výdajů na objednávkový systém, balení a doručování. Náklady? Nula!

📱největší výhodou našich produktů je fakt, že jsou to věci, které každý člověk denně používá a někde je prostě koupit musí. I v této době toto zboží každý kupuje a potřebuje, a tak náš eshop funguje dál. I Vy podobné produkty pravidelně kupujete. I Vaše kamarádky a sousedky, Vaše rodina. Prostě všichni. Máme ale i zcela unikátní patentované produkty s přísně tajnými čínskými recepturami, které jinde v ČR prostě nekoupíte. Ceny jsou velmi, velmi příznivé pro všechy cílové skupiny (od studentek po ženy v elegantním věku). 

📱podnikání je postaveno na online strategiích a profesionální online podpoře - máme facebookovou skupinu o několika tisících členech, pravidelné produktové webináře, což nemá v rámci jiných eshopů obdoby! Pokud s námi vstoupíte do projektu, naše pracovní porady jsou také online. Nikam nemusíte - vše z pohodlí domova...

📱 podnikání funguje ve 37 zemích světa 

📱 a navíc nyní otevírám nový projekt pro následující měsíce – Online školu podnikání!

Projekt, kde jsem spojila své šestileté zkušenosti, díky kterým jsem dnes tam, kde jsem a mám možnost zažívat to, co zažívám. Pocit seberealizace, pocit úspěchu, že jsem dokázala propojit rodinný život a život podnikatelský…A také to, že pracuji v bezpečí a mám i nyní pocit jistoty. 

Mnoho lidí nyní přichází o zaměstnání a hledá cestu ven z této nejisté situace.  Vnímáte, že pro Vás tahle situace může být jakýmsi restartem? Podnětem k tomu změnit svůj život? Žít život naplněný vším, o čem jste kdy snili? 

Právě nyní je ta správná doba zkusit něco nového... Tento projekt otevírám jen dvakrát do roka, a to je právě TEĎ. Chcete se připojit? Tak mi napište, protože začínáme už za chvíli!

Možná totiž řešíte ve svém životě některou z těchto situací?

  • Chcete rodině nebo sobě přinést více příjmů?  

  • Jste ve finanční, pracovní nebo osobní krizi, ze které hledáte cestu ven?

  • Přišli jste o práci nebo se bojíte, že o ni přijdete?
  • Jste v nejistotě?
  • Chcete využít svůj čas pro něco smysluplného?
  • Pracujete čím dál víc, ale nejste za to náležitě ohodnoceni?

  • Jste náležitě ohodnocení, ale nejste v tom, co děláte, svobodni?

  • Chcete podnikat bez nákladů na zaměstatnance, logistiku nebo nájem? Nemuset se strachovat, jestli zvládnete každý měsíc poplatit veškeré náklady s tím spojené

  • Toužíte po svobodě? Osobní i podnikatelské."Zahoďte všechny předsudky, které kdy slyšeli o síťovém marketingu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Otevřete hlavu a srdce. Pokud cítíte srdcem, že ty produkty milujete, tak jen otevřete tu hlavu pro příjem informací, které vás posunou dál. Nadšení, upřímná touha pomoct sobě i dalším, vytrvalost a každodenní krůčky, to je můj recept. Nenechte se odradit, je to vaše cesta a vaše sny - nemusí dávat smysl někomu dalšímu."

Vaše údaje budou v bezpečí. Na spam nehraji.

O projektu, který mění životy

Chcete podnikat bez nákladů na zaměstatnance, logistiku nebo nájem? Nemuset se strachovat, jestli zvládnete každý měsíc poplatit veškeré náklady s tím spojené?

Když jsem před šesti lety začala dělat síťový marketing, si někteří lidé klepali na čelo. Vybudovat něco takového z domova a při dvou malých dětech? Nemožné??

Jsem důkazem, že "když se chce, všechno JDE"😀
Jsou za tím hodiny a hodiny… dny a měsíce…a teď už i roky práce…🙂

 

 

 

 

Ano, je za tím skutečná práce. ALE od práce v klasickém zaměstnání se v mnohém odlišuje. Nemusím si brát dovolenou, když mi děti onemocní. Nemusím být zavřená v kanceláři OD-DO a být závislá na nikom a na ničem. Všechno se odvíjí od toho, jak si to nastavím já sama. Je to jakási moje vlastní firma o několika tisících členech - a co do ní investuju (ať už časově nebo finančně), je zcela na mně. Přála bych ten luxus "MÍT VOLBU" a bezpečně podnikat opravdu všem...

A tak s chutí přivítám do svého týmu všechny ty, kteří mají svoje sny, a kteří jsou ochotni investovat svůj čas do jejich naplňování. Ty, kteří chtějí skutečně konat. 

Tahle práce je o sebedisciplíně, a je jen pro vytrvalé. Jen pro ty, kteří vidí v překážkách příležitosti k růstu. Pro ty, kteří chtějí mít vlastní firmu, a přistupovat k ní stejně zodpovědně, jako každý jiný podnikatel. A jen s takovými já chci pracovat😉

Pokud Vám aspoň trochu dává smysl to, co jsem napsala, nezávazně mi napište a třeba i najdeme společnou řeč...😉

"Přijde žena, která si nevěří, nezná svoje talenty a dary a my jim je pomáháme objevit. Z nejistých žen se postupně stávají  ženy, které si plní i ty největší sny. Někdy ty talenty znají, ale zatím nenašly způsob, kde je naplno uplatnit a být za to náležitě ohodnocené. Tohle všechno mně na mojí práci fascinuje."

S radostí přivítám ty, kteří chtějí skutečně jednat. A nalézt pocit jistoty a zázemí mezinárodní společnosti. 

Vím, jak dosáhnout do několika měsíců příjmu, který zajistí dostatečný příjem pro Vás nebo Vaši rodinu.

Já jsem během šesti let dokázala vybudovat tým, který dosahuje obratu více jak dva miliony korun měsíčně.
Když jsem to dokázala já (a ještě tehdy na mateřské!), dokážete to taky? Chtít ale nestačí. Musíte to chtění převést ve skutečné činy. 

Mrkněte na mé videa, kde Vám povím, jaké byly ty mé první kroky.

 

Přála bych každé ženě, aby mohla zažívat to, co já  - podnikat z bezpečí domova, zažívat pocit jistoty a plnit si třeba i svoje sny.

 

Představte si, že máte své příjmy pod kontrolou. Nemáte žádnou pracovní dobu OD-DO, žádný nájem, žádné náklady na zaměstnance. 

Toto nemusí být jen sen, ale REALITA.

"Co se týče dnešního světa a toho, co se kolem nás děje, tak mně fascinuje, že se naší korporaci podařilo propojit vše důležité, co nám vlastně tahle doba ukazuje. Najít si  v uspěchaném světě čas na sebe, věnovat se prevenci zdraví, převzít zodpovědnost za vlastní život a možnost žít ho kvalitněji na několika úrovních. Je to šance pro hodně lidí změnit sebe, a tím i svět. A naše produkty lidi prostě potřebují. Denně. A my umožňujeme mít je díky online světu rychle a kvalitně dodané. Navíc ve vysoké kvalitě a s unikátními ingrediencemi, které mají silnou tradici ve východní filozofii. Podobné produkty na českém trhu prostě nenajdete."

Napište mi TADY A DOZVÍTE SE NEZÁVAZNĚ VÍC. ROZHODNUTÍ, ZDA DO PROJEKTU  VSTOUPIT, BUDE SVOBODNĚ NA OBOU Z NÁS.

 

 

Jana Hanzlíková

Vaše údaje budou v bezpečí. Na spam nehraji.

O projektu, který mění životy