Chcete se realizovat, ale nevíte JAK A KDE? Máte velkou chuť
a nadšení do práce, ale nemáte NÁPADY, FINANCE ANI ZKUŠENOSTI?


Připojte se k mému týmu
a k TianDe.

Krása a zdraví

Prakticky řeší každý stav pleti, problémy s kůží, problémy s vlasy apod. na který má účinný přípravek a  tyto problémy velice rychle a účinně odstraňuje. Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

Vydělávat více peněz

Mnoho lidí stejně jako mě oslovilo velmi moderní podnikání, které s TianDe můžete vybudovat. Za mě je to nejlepší způsob jak vzít život do vlastních rukou se kterým jsem se setkala. Díky TianDe mohu mít ČAS/PENÍZE/ZDRAVÍ zároveň.

  • Toužíte vedle péče o děti i po seberealizaci? 
  • Máte vnitřní touhu a motivaci, ale nemáte finance ani nápad a nevíte JAK na to? 
  • Chcete tvořit a učit se nové věci?
  • Chcete vzít život do svých rukou?
  • Chcete být pánem svého času, nemít za zády šéfa?
  • Děsíte se toho, kam nastoupíte po mateřské?
  • Chcete rodině přinést více příjmů?
  • Inspirovat své děti ke svobodnějšímu životu?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO
a cítíte, že se chcete skutečně a vědomě realizovat v oblasti svého vlastního rozvoje, ale neznáte tu cestu,
ráda Vám ji ukážu.

Klikněte na tlačítko pod tímto textem a získejte přístup ke 4 videím s tématem JAK VYDĚLÁVAT 30 TIS./MĚSÍC a to díky práci snů, která vás bude bavit a naplňovat.

Tyto videa vidělo už 0 lidí

KDO JE JANA HANZLÍKOVÁ?

Už při narození prvního syna jsem začala podnikat jako OSVČ, jako fotografka na volné noze. Nedovedla jsem si totiž představit, že budu jen doma s dítětem, a chtěla jsem si vymyslet něco svého, něco, co mě bude bavit a naplňovat, a také udržovat v kontaktu s „normálním“ světem, kde existuje také něco jiného než jen kojení, plínky a péče o dítě. Začala jsem tedy fotit rodinu, známé, kamarádky. Najednou se to rozjelo a já měla spoustu zákazníků. S péčí o syna se práce kombinovala poměrně dobře, a já byla spokojená.

Co mně říkají ti, se kterými spolupracuji?

S Janou se znám už několik let a víc než půl roku spolu úzce spolupracujeme. Jsem ráda,že jsem jedním z členů jejího týmu, protože Jana vytváří dokonalé zázemí, umí skvěle motivovat a já vím, že se na ni vždycky můžu obrátit, když potřebuji radu. Obdivuji rychlost s jakou se zapracovala, jak umí komunikovat s lidmi, odvahu s jakou se vrhla do nové práce a hlavně to, že i přes svůj skvělý úspěch stojí nohama na zemi a podporuje nás ostatní, abychom si i my splnily svůj sen.
Markéta Máchovákolegyně z Milevska
S Jančou spolupracuji přes půl roku a ze spolupráce jsem nadšená. Její výsledky mluví přesně o tom jaká je. Je hodně pracovitá, nezná slovo nejde. Snaží se věci posouvat dopředu a vymýšlet nové strategie. Mám ji ráda za to,že o věcech pouze nemluví, ale rovnou je dělá. Dokázala za velmi krátkou dobu vybudovat skvělý team. Je dobrý leader a hlavně jde svým lidem opravdu příkladem. Já ji hodně obdivuji za to, co se dá zvládnout všechno s dvěmi malými dětmi - pro mě až nepochopitelné. Je teamový hráč, nedělá věci jen sama za sebe,ale vždy se s nápadem podělí a pošle ho dá. Má pozitivní postoj k novým věcem, i když něco neumí, hned jde a ráda se to naučí. Poznat Janču osobně bych přála všem lidem, je milá, přátelská a vždy usměvavá. Jsem hrdá na to, že s ní mohu spolupracovat.
Ivana Nohavovákolegyně z Kroměříže

Klikněte na tlačítko pod tímto textem a získejte přístup ke 4 videím s tématem JAK VYDĚLÁVAT 30 TIS./MĚSÍC a to díky práci snů, která vás bude bavit a naplňovat.